خانه محصولاتجواهرات سنگ قیمتی واقعی

طلا و جواهر طلا و جواهر طلا و جواهر طلا و جواهر طلا و جواهر حلقه الماس طلا در 18K طلا

دقیقا همان چیزی که ما دنبال آن هستیم، بسیار زیبا می تواند دوباره کسب و کار را انجام دهد. خیلی سریع

—— سارا

حمل سریع، محصول به عنوان مورد نظر! دوباره کار کن

—— والتریکا

با تشکر از سنگهای بزرگ و خدمات! دوباره کار خواهم کرد

—— رزا

فروش فوق العاده، حمل و نقل سریع. ارتباط بزرگ محصول عالی. با تشکر.

—— یولیا

جواهرات زیبا، دقیقا همانطور که من سفارش دادم، کمک عالی و ارتباطات عالی.

—— کوین

چت IM آنلاین در حال حاضر

طلا و جواهر طلا و جواهر طلا و جواهر طلا و جواهر طلا و جواهر حلقه الماس طلا در 18K طلا

چین طلا و جواهر طلا و جواهر طلا و جواهر طلا و جواهر طلا و جواهر حلقه الماس طلا در 18K طلا تامین کننده
طلا و جواهر طلا و جواهر طلا و جواهر طلا و جواهر طلا و جواهر حلقه الماس طلا در 18K طلا تامین کننده طلا و جواهر طلا و جواهر طلا و جواهر طلا و جواهر طلا و جواهر حلقه الماس طلا در 18K طلا تامین کننده طلا و جواهر طلا و جواهر طلا و جواهر طلا و جواهر طلا و جواهر حلقه الماس طلا در 18K طلا تامین کننده

تصویر بزرگ :  طلا و جواهر طلا و جواهر طلا و جواهر طلا و جواهر طلا و جواهر حلقه الماس طلا در 18K طلا

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: Lanciajewelry

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 3
قیمت: Negotiation
جزئیات بسته بندی: کیسه PP
زمان تحویل: 3-5 روز کار برای اقلام سهام
شرایط پرداخت: اتحادیه های غربی و T/T
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
نوع حلقه: مجموعه جواهرات روبی تمبر فلزی: Au750
نوع سنگ قیمتی: روبی نوع لهجه ها: الماس واقعی
حوادث: عروسی / نامزدی / سالگرد / حزب جنسیت: زن


الماس طبیعی الماس طبیعی مجموعه 18K طلا و جواهر طلا و جواهر واقعی طلا

جزئیات مورد:

  • فلز: 18K طلای جامد

  • پایان لهستانی بالا

  • مهر و موم Au750

  • 100٪ روبی واقعی

  • الماس معتبر

  • الماس رنگ: GH

  • الماس واضح: SI

  • طول زنجیر: 16-18 اینچ (قابل تنظیم)

مورد تصاویر:

روبی قرمز به معنای اشتیاق است

قرمز برای روبی روبی قرمز. مهمترین چیز این سنگ قیمتی رنگ آن است. هیچ دلیلی وجود ندارد که نام "ruby" از کلمه لاتین "rubens" به معنای "قرمز" گرفته شود. قرمز روبی غیر قابل تقسیم است: گرم و آتشین. دو عنصر جادویی با نمادگرایی این رنگ مرتبط هستند: آتش و خون، که گرما و زندگی را برای بشری به ارمغان می آورد.

به این ترتیب، رنگ قرمز فقط رنگ هر رنگی نیست، نه، رنگ کاملا تمیز، گرم، پرشور و قدرتمند است. مثل هر سنگ قیمتی دیگر، روبی راه عالی برای بیان احساسات قدرتمند است. به جای نشان دادن آرامش، محبت کنترل شده، یک حلقه با یک دستبند گرانبها، نشان می دهد که عشق پرشور و بدون سر و صدا، که مردم می توانند برای یکدیگر احساس کنند.

تولد سنگs سنتی - روبی (جولای)

روبی جشن تولد کسانی که در ماه ژوئیه متولد شده اند. Lapidaries باستانی (کتاب هایی که جنبه های فیزیکی و متافیزیکی سنگ های قیمتی را توصیف می کنند) زمان زیادی را با روبی صرف می کنند. "اینها روبینها هستند، فانتزی:" یک خط از رویای شب وحشت نیمه تابستان شکسپیر، موضوع را برای نمایش سالانه 40 ساله جیم و معدنی باشگاه لینکلن (نبراسکا) در سال 1998 ارائه کرد. شکسپیر چندین بار در نوشتههای مختلفش را نوشته است و شما به کلاسیک مرجع جورج فردریک Kunz برای باقی مانده از این. بنابراین نه تنها سنگ سنگ را برای جشن تولد جولای جشن می گیرند، بلکه سنگ برای جشن 40 سالگرد موارد خاص است.

Rubies های زیبا احتمالا یکی از جواهراتترین جواهرات جهان هستند. اگر شما در هر فروشگاه طلا و جواهر راه بروید، جواهرساز احتمالا شما را الماس های خوب را به شما نشان می دهد، اما احتمالا فقط چند انگشت خوب است.

روبين ها از رنگ قرمز تا نارنجي قرمز تا بنفش قرمز از كورندوم معدنی، اكسيد آلومینیوم (Al2O3) هستند. روبی و انواع مختلف آن از کوراندوم، یاقوت کبود، بسیار سخت است --- 9 در مقیاس 10 محسن. فقط الماس و چند ساینده تولید شده مانند کاربید بور و سیلیکون کاربید سخت تر می باشند.

Ruby در سیستم شش ضلعی کریستال می شود --- اغلب به نظر می رسد کریستال هایی که به خوبی شکل گرفته اند بشکه های کوچک هستند. سه محور کریستالوگرافی از طول یکسان وجود دارد که در یک نقطه 120o و یک محور چهارم طولی است که عمود بر سه بعدی است. روبی به عنوان انواع دیگر کورودوم بسیار سخت است. این نشان می دهد که هیچ شکاف نیست اما کریستال گاهی اوقات نشان می دهد جدا شدن پایه. Rubies نسبتا متراکم است --- وزن مخصوص 3.95 تا 4.10 است اما تقریبا دقیقا 4.00 است.

به دلیل خاصیت گرانیت خاص خود که از منابع آبرفتی مانند سری لانکا و برمه می آید، در یک مخزن مخروطی مانند جداسازی می شود. ماسه و آب در مخروط قرار گرفته و مخروط چرخانده شده است. مواد معدنی با وزن مخصوص خاص مانند کوارتز، میکا و کلسیت از مخروطی که آن را چرخانده است، شسته شده است. معدنچی با مجموعهای از مواد معدنی خاص گرانشی بالاتر در نزدیکی ریشه مخروط به پایان خواهد رسید. اگر معدنچی خوش شانس باشد، ممکن است بعضی از این سنگ ها به عنوان سنگ های قیمتی باشند. اسپینل سرخ همچنین ممکن است در این مواد معدنی سنگین گنجانده شود، اما آنها به راحتی از نظر خواص فیزیکی و نوری از روبین جدا می شوند.

از آنجایی که یورو در سیستم شش ضلعی کریستال شده است، دارای دو شاخص انکساری است، اندازه گیری های عددی از چگونگی پرتو پرتو نور (خم) و کاهش می یابد زمانی که آن را وارد کریستال. این ها از پرتو فوق العاده ای (که متفاوت است) از 1.762 در انتهای پایین تا پرتو عادی (که ثابت باقی می ماند) متغیر است از 1.770 در انتهای بالا. از آنجایی که سنگ فقط دارای یک شاخص رفراسیون است که ثابت می شود (محور اپتیکال)، گفته می شود یکنواخت است. از آنجایی که شاخص شکست انباشته پایین برای افزایش بیشتر به نظر می رسد، گفته شده است که سنگ منفی است. گفته شده است که روبی دارای منفی یک طرفه است.

Rubies ممکن است dichroic باشد - یعنی یک طول موج در طول محور کریستالوگرافی منتقل می شود در حالی که طول موج دیگری در طول محور همان جذب می شود. برای تشخیص دی کروموزم، یک ابزار کوچک به نام دایرهروسکوپ مورد نیاز است. یک دیکروسکوپ ممکن است با یک جفت منشور کلسیت ساخته شود که جهت استفاده از دوفرهنگی قوی (تفاوت عددی در شاخص های انکساری) این ماده معدنی گرا است. یکی از منشورهای کلسیت طول موج خاصی را انتقال می دهد و دیگری آن را جذب می کند. بدین ترتیب، بیننده دو رنگ مختلف را در دو پنجره دوکروسکوپ می بیند. یک دیکروسکوپ ساده می تواند با هدایت دو قطعه ماده پلاروید عمود بر یکدستگاه ساخته شود. Polaroid دو پرتو را به همان اندازه که منشاء کلسیتی را انجام می دهد جدا می کند.

رنگ مهمترین کاراکتر روبین است، زمانی که به یک جواهرگر به طور صحیح نماینده سنگ می شود. تمام جواهرات باید سایه های قرمز، نارنجی قرمز یا قرمز بنفش باشند. چیزی مثل یک روبی صورتی وجود ندارد. با تعریف صورتی corundum یک یاقوت کبود است. مجموعه ای از رنگ های استاندارد مانند کسانی که از PantoneTM ساخته شده اند، جواهرات یا سرگرمی را در تعیین جایی که روبان ها از بین می روند و جایی که یاقوت کبود شروع می شود تا آنجا که رنگ مربوطه است، هدایت می کند. من از چنین مجموعه ای در کلاس سنگ های سنگ های قیمتی خود در UN-L استفاده می کنم. این به سرعت تمایزی برای دانش آموزان را میسر می سازد.

سنگهای زیادی وجود دارند که می توانند با یک روبی اشتباه گرفته شوند (اسپینل RI بسیار پایین تر است و تورمالین به شدت دو برابر انعکاسی است) و بزرگترین مشکل که جواهرات یا سرگرمی ها معمولا با این سنگ ها مواجه هستند جدا از طبیعی از سنگ مصنوعی است. در مراحل اولیه همه یورنهای مصنوعی توسط فرایند فیوژن شعله ساخته شده بود که در آن آلومینیوم پودر از طریق شعله ی گرم بسیار گرم عبور می کرد. آلومینیوم ذوب شده و با اکسیژن ترکیب شده تا کوراندوم مصنوعی تولید کند. این سنگها همه خطوط رشد منحنی، حباب های گاز و قطرات پودر آلومینیومی را در آنها داشت. آنها به راحتی قابل تشخیص بودند. در حال حاضر چنین نیست. برخی از سنگ های مصنوعی (که اکنون به نام آنها ایجاد شده است) وجود دارد که در بمب یا بوته های مختلفی رشد می کنند که برای تشخیص بسیار سخت است. درمان نفوذ ممكن است قرن به رنگ قرمز یا كورندوم كوچك را به وجود آورد.

Ruby KashanTM شکل شعله ای بزرگ است --- همانطور که من این را نوشتم، من به مثال هایی با حجاب، شبیه گام و کریستال های rhomboid نگاه می کنم. یوروهای مصنوعی DourosTM در یونان تولید می شوند و فقط از سال 1995 به بازار عرضه شده اند. اخیرا یک قطعه از ChakravortyTM Ruby را با تنها کلمه فروشنده که به من می گوید حاوی حدود 15٪ Ruby طبیعی است، به دست آوردم.

صفحات دهه گذشته سنگهای قیمتی و سنگ شناسی و شاخص آن 15 ساله (1996) نشان می دهد انواع بسیاری از سنگ های مصنوعی و دیگر سنگهای قیمتی به بازار عرضه شده است. موسسه گوئولوژي آمريكا در حال حاضر يك دوره در زمينه شناسايي سنگهاي طبيعي، مصنوعي و درماني ارائه مي دهد. جایی که خطوط رشد منحنی و حباب زمانی که برای جداسازی یک طبیعی از یک روبان مصنوعی کافی بود، تکنولوژی های جدید جواهری و سرگرمی را مجبور کرده اند مجموعه ای از مهارت های جدید را برای تعیین ماهیت سنگ یاد بگیرند.

اطلاعات تماس
Lanciajewelry Co., Ltd

تماس با شخص: sales

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)