خانه محصولاتگوشواره جواهر طلا 18K

گوشواره یاقوت کبود Halo گوشواره گرد، طلای سفید و گوشواره قیمتی سنگ قیمتی

دقیقا همان چیزی که ما دنبال آن هستیم، بسیار زیبا می تواند دوباره کسب و کار را انجام دهد. خیلی سریع

—— سارا

حمل سریع، محصول به عنوان مورد نظر! دوباره کار کن

—— والتریکا

با تشکر از سنگهای بزرگ و خدمات! دوباره کار خواهم کرد

—— رزا

فروش فوق العاده، حمل و نقل سریع. ارتباط بزرگ محصول عالی. با تشکر.

—— یولیا

جواهرات زیبا، دقیقا همانطور که من سفارش دادم، کمک عالی و ارتباطات عالی.

—— کوین

چت IM آنلاین در حال حاضر

گوشواره یاقوت کبود Halo گوشواره گرد، طلای سفید و گوشواره قیمتی سنگ قیمتی

چین گوشواره یاقوت کبود Halo گوشواره گرد، طلای سفید و گوشواره قیمتی سنگ قیمتی تامین کننده
گوشواره یاقوت کبود Halo گوشواره گرد، طلای سفید و گوشواره قیمتی سنگ قیمتی تامین کننده گوشواره یاقوت کبود Halo گوشواره گرد، طلای سفید و گوشواره قیمتی سنگ قیمتی تامین کننده گوشواره یاقوت کبود Halo گوشواره گرد، طلای سفید و گوشواره قیمتی سنگ قیمتی تامین کننده گوشواره یاقوت کبود Halo گوشواره گرد، طلای سفید و گوشواره قیمتی سنگ قیمتی تامین کننده

تصویر بزرگ :  گوشواره یاقوت کبود Halo گوشواره گرد، طلای سفید و گوشواره قیمتی سنگ قیمتی

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: Lanciajewelry
شماره مدل: ME0230

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 3
قیمت: Negotiation
جزئیات بسته بندی: کیسه PP
زمان تحویل: 3-5 روز کار برای اقلام سهام
شرایط پرداخت: اتحادیه های غربی و T/T
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
نوع طلا و جواهر: گوشواره سنگ قیمتی شکل گوشواره: دور
اندازه گوشواره: تقریبا 3 میلیمتر سبک: گوشواره میخی
تنظیم سنگ: چنگال هدیه برای: همسر، دوست دختر، زن، مادر، خانم ها

حلقه آبی صاف و الماس گوشواره هالو جواهرات زیبا

جزئیات مورد:

اطلاعات حلقه اطلاعات الماس اطلاعات سفالگری
نوع فلزی: Solid 18Kt Gold-White الماس: الماس های معتبر سفالگری: واقعی 100٪ طبیعی
وزن تقریبی: 1.20 تا 1.53 گرم الماس وزن: 0.054-0.091ct

صفر وزن: 0.56-0.82ct

تمبر فلزی: Au750 وضوح: SI وضوح: VS
اندازه گوشواره: نزدیک به 7 میلیمتر رنگ: GH اندازه: 3 میلیمتر

جزئیات تصویر:

یاقوت کبود آبی

سفالگری آبی یا Neelam Ratna نماد زحل (شانی)، صاحب زادیاک ها Capricorn و Aquarius است. این ماه تولد برای ماه سپتامبر است. اعتقادات و خرافات زیادی وجود دارد که با سنگ های قیمتی آبی سنگاپور همراه است. شانی به عنوان یکی از بدترین سیاره ها در نظر گرفته می شود، اما اثر نهایی شانی همیشه خوب است. زحل (شانی) می تواند یکی را به دغدغه ها و بدبختی ها برساند، اما در نهایت، این همه جمع می شود تا برای فرد مناسب باشد.

اثرات آبی سفالگری مشاهده می شود زودتر از دیگر سنگ های قیمتی. اثبات می کند که موثر و پربار است، سفالگری آبی از بین می رود فقر، غم و اندوه، بیماری ها، گسل ها و تسریع در رفاه، طول عمر، غذا و قدرت کلی مصرف کننده. اگر یک سنگ قیمتی آبی سنگاپور نامطلوب باشد، همه ی مخالفان آن را انجام می دهند.

سفالگری آبی نیز به ارمغان می آورد هر گونه از دست رفته اموال و یا وجوه از دست داده قبل از پوشیدن سنگ. به این ترتیب، آبی یاقوت کبود تنها پس از مشاوره مناسب از یک طالع بینی استفاده می شود و آن را برای یک هفته قبل از نهایت پوشیدن آن را امتحان کنید. تلاش ها و سختی کارکنان ممکن است از بین برود و آبی یاقوت کبود ممکن است در نهایت موجب صرفه جویی در مصرف کننده در مسیر تخریب شود. به گفته ستاره شناسان، آبی یاقوت کبود باید در نقره یا فلز طلا و روی انگشت وسط قرار گیرد.

یک مکتب بودایی میگوید: "افکار بد خلاص می شوند و ذهن و رفتار آرام است وقتی که نئلام را می پوشد". سفالگری آبی به طرز معجزهآمیز، کاربر را به وضعیت بالاتر در تمام جنبههای زندگی افزایش داده است. در واقع، برخی از ستاره شناسان نیز بر این باورند که آبی سفالگری دارای قدرت تبدیل دزد به ثروتمند با رفع نومیدی است.

آبی یاقوت کبود (Neelam) هرگز نباید بدون محاکمه مورد استفاده قرار گیرد. سفالگری دمیده شده (Neelam) علت بسیاری از بدبختی است. سفالگری رنگ نارنجی (Neelam) باعث ناراحتی و نگرانی نسبت به نزدیکان و عزیزان می شود. اگر سفالگری (Neelam) خطوط سفید روی آن داشته باشد، برای چشمها بد است.

سنگ دو رنگ ممکن است از طرف دشمن دچار مشکل شود. سنگ سفید (شیری) فقر را به ارمغان می آورد. یاقوت کبود آبی شکسته، حوادث را به بومی منتهی می کند.

یاقوت کبود آبی رنگ هر سایه آسمان، از بعد از ظهر سکته تا نیمه شب بارانی است. این نماد عارف، حقیقت، صداقت و وفاداری است. در رنگ های استاندارد رنگ آمیزی، آبی سفالگری از نور بسیار تا بسیار تاریک بنفش آبی به سبز آبی رنگ است.

برآورد شده است که 95٪ از یاقوت کبود آبی گرم یا شبکه پخش شده برای بهبود رنگ و وضوح منبع (GIA). سنگ های قیمتی که به شدت ارزشمند هستند، آبی مایل به آبی به رنگ بنفش آبی هستند، در رنگ های متوسط ​​تا متوسط.

یاقوت کبود آبی یا Neelam سنگ های قیمتی است که به معنای زحل است، که در سیستم خورشیدی ما قرار دارد. همانطور که در یکی از کتابهای هندو "Linga Puran" نشان داده شده، زحل از یک لکه پر از نور، لرد رودرا، تکامل یافته است، اما دارای یک تصویر متفاوت در نوشتن مقدس هندو "مارنادیا Purana" است که می گوید که زحل به Chhaaya، همسر خداوند خورشید متولد شد.

از آنجا که او بسیار آهسته در سرعت، او نیز به عنوان "Shaneshchar" نامیده می شود، افشای جنبش آهسته است. آن را در جهت غرب قاعده می کند. در گنجینه های جادوگری هند، زحل به عنوان مالک بدخواهی شناخته می شود و تاثیرات منفی را گسترش می دهد اما همیشه با رنگ های مثبت پوشیده است.

درست است که بومی در فاجعه و مصیبت ها را مجبور می کند، اما این حقیقت چهره دیگری نیز دارد، که در نهایت شخص را به سوی تپه ایمن هدایت می کند. او امپراتور اسرارآمیز و آبریز است. او سیاره قدرتمند ترین است و می تواند به عنوان برنده به تصویر کشیده شود.

سنگ های قیمتی یا نارنگی یا سنگ Neelam Ratna سنگین ترین سنگ های قیمتی هستند و خیلی زود حکومت خود را بر بومی تحمیل می کنند. سنگ نیلام می تواند فرد را نسبت به ارتفاعات سوق دهد و همچنین می تواند او را از بین ببرد یا بهبود می یابد و او را در تاریکی غم و اندوه قرار می دهد.

یاقوت کبود آبی یا سنگ های قیمتی Neelam اعتقاد دارند و توسط راهبان بودایی به رسمیت شناخته شده اند برای از بین بردن اشعه های منفی در برابر اثرات بد زحل از زندگی یک فرد و اعطای بومی با آرامش ذهنی قوی.

یاقوت کبود آبی ممکن است شخص را با تصویر واقعی آرزوها و خواسته های خود به ارمغان بیاورد و می تواند مانع از سلامت، گسل ها، بدبختی و فقر را از بین ببرد و می تواند فرد را با ثروت، طول عمر، رضایت، رفاه، قدرت، شکوه و دیگر اشعه های مثبت این نیز می تواند زیان های خود را به شما در شکل درآمد تبدیل و می تواند زنان بارور حاصلخیز. این نیز شخص را به سمت اخلاق قوی زندگی هدایت می کند.

یاقوت کبود آبی یا جواهرات Neelam را می توان در بسیاری از اشکال مانند گوشواره، حلقه ها، گردنبند و آویز استفاده می شود. این می تواند به شکل گوشواره و یا گردنبند پوشیده شود، اما به طرز وحشیانه ای توصیه می شود. اما برای داشتن مزایای هولوگرام، توصیه می شود آن را به شکل حلقه یا آویز بپوشانید.

اطلاعات تماس
Lanciajewelry Co., Ltd

تماس با شخص: sales

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)